ГОРЕЩО
ПРАВО В ОЧИТЕ! Министър Еконт съсипа окончателно пощите, слугинчето на Доган и моментен галеник на ППДБ сега замита
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Румен Петков за БЕЗКОНТРОЛНАТА СЕЧ на Дечев: Такъв погром в МВР не е имало от времето на Цветан Цветанов
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Ако служебното правителство няма воля, ние ще внесем предложението за увеличение на заплатите за работещите в “Български пощи”
САМО В ПИК! Георги Марков: Швабите избраха турчин за премиер! Хелмут Кол се е обърнал в гроба!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спортният директор на Байерн (Мюнхен) Матиас Замер се изказа критично за играта на тим при победата с 2:0 над Хановер вчера.
препоръчано
Бившият защитник нападна новия наставник Хосеп Гуардиола за начина, по който играят футболистите му.
"Ние си подаваме спокойно без да търсим постоянно вратата на съперника. Обзела ни е някаква апатия. Никакво въображение. Явно ще трябва да градим отбор от нулата", заяви Замер.
Кирил Десподов се върна в игра за ПАОК
7698
преди 22 часа
Наказаха Гуардиола за два мача
11173
на 08.03.2026
Мъри Стоилов: Трудно ни е да приемам тази загуба
11921
на 08.03.2026
Разкриха заплатата на Меси в САЩ
21770
на 07.03.2026


