ГОРЕЩО
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ПИК TV! Иван Таков разби на пух и прах неможача Васил Терзиев: Провалът на кмета е тотален
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Бургас (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на външните работи на Великобритания препоръча на британците да напуснат Тунис заради заплахи от терористични нападения.
препоръчано
Предупреждението включва въздържане от каквито и да е пътувания из тази страна. От Лондон отбелязват, че предупреждението има връзка с терористичното нападение от края на миналия месец. Много вероятни са нови терористични атаки, включително в курортите, обявява Форин офис.
"Могат да ги извършат лица, за които властите нямат информация и които могат да подтикнат към това терористичните групи, действащи в социалните мрежи", се казва в съобщението, цитирано от ТАСС. /БГНЕС /На снимката: Полицаи охраняват плаж в Тунис.
"Таймс": Вашингтон се готви за смяна на режима в Куба
7709
преди 58 минути
ТикТок ще продължи да работи в САЩ
5090
преди 3 часа


