ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
СВЕТЪТ ДНЕС
Заплаха - 3000 европейци воюват в Сирия и Ирак на страната на джихадистите
3093
на 24.09.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на европейците, които воюват в Сирия и Ирак на страната на джихадистите, в рамките на няколко месеца се е повишил до три хиляди души. Това заяви координаторът на ЕС за борбата с тероризма Жил дьо Кершов в интервю пред AFP.
Според Кершов, нарастването на броя на европейците, които се отправят към Сирия и Ирак, за да се включат в бойните действия, може да е свързан с това,. Че през юни терористичната групировка „Ислямска държава” провъзгласи халифат в редица региони на Ирак и Сирия.
препоръчано
Нови преговори в Кайро за спасяване на крехкото примирие в Газа
2929
преди 52 минути
6,1 по скалата на Рихтер удари Куба
1787
преди 1 часа
Еколог алармира за масова смърт на делфини край Одеса
5713
преди 3 часа


