ГОРЕЩО
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
НЕУДОБНО РАЗКРИТИЕ! ДБ дала съгласието си за кабинета на Пеевски в Народното събрание. Балабанов: Било им е удобно да пият кафетата си там (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прокуратурата в Барселона официално започна разследване във връзка със скандала, който се разрази около предстоящото Ел Класико. Преди около месец съдия подаде сигнал, че е натискан да подкрепя Реал (Мадрид) в предстоящия на 21 ноември двубой.
Въпреки, че все още не е ясно кой ще ръководи срещата, още тогава един от потенциалните съдии е сигнализирал, че му се оказва натиск да подкрепя „Кралския клуб”. Според радио "Cadena Cope" въпросният арбитър е бил Хосе Анхел Хименес.
Адвокат Хасинто Висенте Ернандес вече сезира прокуратурата, като твърди, че този натиск цели да нанесе вреди на Барселона.
препоръчано
свързани новини
Картотекират Везенков и в Б отбора на Барселона
8452
на 14.11.2015
САБЛЕН УДАР по амбициите на Левски да тръгне по пътя на ЦСКА
11790
преди 4 часа
Лудогорец със странно решение през зимната пауза
9834
преди 7 часа
ЦСКА назначи отговорник за "Армията"
9102
преди 10 часа
ИЗБУХВАНЕ: Валери Божинов разкритикува Сираков, дава акъл на Левски
18132
преди 15 часа


