ГОРЕЩО
14 години медицински комплекс „Софиямед“ - грижа, иновации и технологии в услуга на здравето
Левски пак ще има проблеми с Лудогорец
Делян Пеевски: България трябва за стои на евроатлантическия път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Започна укрепването на вълнолома във Варна. Над 100-годишното съоръжение ще бъде като ново до края на годината.
препоръчано
Удобни подходи и безопасни парапети, както и цялостна реконструкция на стената, където е големият прибой, включва първият етап от реконструкцията. За ремонта са предвидени 1 милион и 200 хиляди лева.
Ремонтни дейности на вълнолома, строен през 1906 година заедно с пристанище Варна, не са извършвани от 1999 година. През 2008 г. е направено известно укрепване от Морската гара до фара.
свързани новини
Продължава укрепването на пътя Асеновград-Лясково
3927
на 14.09.2015
Димитър Николов: Целият Бургаски регион спечели от домакинството на Джиро д`Италия
3948
преди 30 минути
Потушени са общо 37 пожара в страната за денонощието, един човек е пострадал
6190
преди 50 минути
ЗЕЛЕН САБОТАЖ: На магистрала "Струма" плащаме висока цена за блокадата на октопода
20640
преди 50 минути


