ГОРЕЩО
И КАМЪКЪТ СЕ ТОПИ: Адска жега и днес, живакът удря 38 градуса, 16 области с жълт код за опасни горещини (КАРТИ)
ГОРЕЩА ИНТРИГА: Десните скочиха на Асен Василев - предлагал Андрей Гюров на Бойко зад гърба им
Съдия Петко Минев с БРУТАЛНИ ПОДРОБНОСТИ за издевателствата на пловдивските садисти над жертвата им Георги Кузев (18+)
Играе ли ГЕРБ "умряла лисица"? Кузман Илиев с ГОРЕЩА ТЕЗА - видя опит на Борисов да се подмаже на ПП и ДБ
42 ГОДИНИ ЗАЕДНО! Кристина Белчева с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД за последните дни на Мишо Белчев: Каза ми "Усещам смъртта! Няма да тъгуваш“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетки жители на хасковското село Стамболийски се събраха на протест тази сутрин в двора на ВиК-Хасково.
препоръчано
Причината за тяхното недоволство е, че са оставени без вода вече 10 дни. Жителите на селото твърдят още, че от водното дружество не им обръщат никакво внимание, въпреки че подават жалби непрекъснато.
Управителят на ВиК.Хасково Ненко Дервенков се срещна с протестиращите и им обеща, че още днес ще изпрати екипи, които да установят причината за безводието.
Според него водоподаването към селото е нормално.
Манган във водата на Свиленград и две села
2715
преди 57 минути
Борино ще има първия у нас план за съжителство с мечките
8516
преди 12 часа
Община Кричим поема разходите за погребението на зверски убития Георги Кузев
10862
преди 15 часа


