ГОРЕЩО
ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Финансовият шеф на Zurich Insurance Group Пиер Вотиер беше открит мъртъв в дома си в Женева, съобщиха от централата на компанията, цитирани от АФП.
препоръчано
Повече детайли не бяха разкрити по искане на семейството му.
Полицията разследва обстоятелствата около кончината на Вотиер.
Той е роден през 1960 г. и е с двойно гражданство - британско и френско. Работил е за финансови централи като KPMG и JP Morgan, а също и във френското външно министерство, преди да поеме поста в Zurich Insurance през 1996. Преди две години е назначен за финансов шеф на компанията.
Временно постът му ще бъде зает от Вибху Шарма.


