ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
РАЗКРИТ! Радев нарочно избрал момента кога да хвърли оставка - ето как използвал президентството до последно за играта си
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
Мальовица е най-достъпният зимен курорт в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Микробиологичната проба на питейната вода на ЦДГ №17 "Валентина Терешкова" в "Аспарухово" не отговаря на нормите. Това съобщиха от община Варна, позовавайки се на данни на Регионалната здравна инспекция.
препоръчано
Поради тази причина детската градина остава затворена до получаване на проби, които гарантират качеството на водата.
Всички деца вече са разпределени в съседни градини и ясли за улеснение на родителите. За проблема са уведомени във ВиК Варна, очаква се да бъдат взети необходимите мерки за решаване на проблема.
5 млн. лева стари задължения има да събира община Монтана
1539
преди 13 минути
5 машини работят по разчистването на падналата скална маса на пътя Смолян - Баните
3039
преди 56 минути
Ученици и студенти ще пътуват неограничено за 1 евро в Бургас
3510
преди 1 часа


