ГОРЕЩО
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
Бомба
Зверство! Баща рита сина си като футболна топка и го кара да яде от паничка като куче
52265
на 06.09.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Невероятни зверства извършвал баща с тригодишния си син. Той карал детето си да яде от паничка на пода като куче за наказание, че се заиграва в домашното четириного.
препоръчано
Случката се разиграва в Пакистан, пише местният сайт sadak.pk. Бащата се разярявал от всяко действие на момчето. Дразнел се когато то яде, побеснявал когато не яде. А когато плаче, пък излизал от кожата си.
Тогава той грабвал детето и започвал да го хвърля по стената или да го рита като футболна топка из къщата, дори понякога и навън пред жилището си. С което втрещявал съседите си. Никой обаче не смеел да се обади в полицията от страх, че подивелият баща ще го нападне.
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
2672112
на 21.02.2026
Какво ни чака в годината на Огнения кон
242744
на 14.02.2026
Хороскоп за всички зодии за 6 януари: Добри новини за Телците и Девите
61590
на 06.01.2026


