BG EN

Здравните заведения във Врачанско не са подготвени за ебола

Здраве

Здравните заведения във Врачанско не са подготвени за ебола

3184
на 27.11.2014
Здравните заведения във Врачанско не са подготвени за ебола
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Здравните заведения във Врачанско не са подготвени за риска от ебола. Това става ясно от доклад на регионалната здравна инспекция, съобщи tribali.info.

препоръчано


За периода от 17 до 23 ноември от дирекция „Надзор на заразните болести“ са направили 78 проверки на лечебни и здравни заведения. В хода на проверките са връчили 101 предписания за предприемане на профилактично-превантивни мерки във връзка с вероятността и риска от ебола вирусната инфекция в България.

Инспекторите са направили и 9 епидемиологични проучвания и са издали едно предписание. Извършени са и проверки на 5 аптеки по текущ планов здравен контрол, при които не са установени нарушения.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК