ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 6,2 по скалата на Рихтер е било регистрирано на 170 км от село Николское на Алеутски острови край полуостров Камчатка, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
„Епицентърът на земетресението е бил на 170 км. от остров Беринг и село Николское. Дълбочината му е била на 50 км. под дъното на морето“, заяви източник от Камчатския филиал на Геофизическата служба на РАН.
Няма жертви и разрушения. Няма обявена опасност за вълни-цунами.
препоръчано
Земетресение 6,2 на Камчатка
10694
на 06.09.2016


