BG EN

Ивет Лалова: Основната цел е да стигна най-добрата си форма в Токио

Други спортове

Ивет Лалова: Основната цел е да стигна най-добрата си форма в Токио

5820
на 23.07.2021
Ивет Лалова: Основната цел е да стигна най-добрата си форма в Токио
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От днес погледите прикова Токио. Започват летните олимпийски игри. Една от нашите звезди там ще бъде лекоатлетката Ивет Лалова. Това за нея ще бъде рекордна 5-та Олимпиада и днес заминава за Япония.

препоръчано

"Основната цел в Токио е да стигна там в най-добрата форма, в която бих могла да бъда в този сезон, за 37 години. Надявам се да запиша този рекорд, защото ние имаме една атлетка само, която се е класирала за 5-та олимпиада, но не е стартирала на нея, затова се концентрирам върху нещо хубаво и позитивно, което ще остане в историята", каза Лалова пред БНТ.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК