BG EN

Ивица Дачич: Сърбия успя да съживи ОССЕ

Европа

Ивица Дачич: Сърбия успя да съживи ОССЕ

3685
на 05.12.2015
Ивица Дачич: Сърбия успя да съживи ОССЕ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ОССЕ е станала по-активна по време на президентството на Сърбия, заяви сръбският вицепремиер и председател на ОССЕ Ивица Дачич, цитиран от РИА Новости. Той отбеляза, че неговата страна е „успяла да възроди ролята на ОССЕ“. 

препоръчано

Дачич каза това по време на пресконференция след срещата на министрите на външните работи на страните от ОССЕ в Белград в петък. Председателство на Сърбия в ОССЕ ще изтече през 2015 година и ще се прехвърли на Германия.

Срещата в Белград завърши със символичното предаване на председателството към Германия.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК