ГОРЕЩО
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ)
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от ислямистите, които нападнаха университета в кенийския град Гариса и убиха 148 души, е идентифициран като кенийски гражданин и етнически сомалиец, предаде AFP.
препоръчано
Кенийското вътрешно министерство заяви, че един от четиримата ислямисти, които нападнаха университета, е разпознат като Абдирахим Абдулахи, родом от региона Мандера в най-североизточната част на Кения, граничеща със Сомалия.
Младият Абдулахи бе убит по време на заложническата криза в Гариса. Той е завършил право в правния факултет в Найроби и бе описан като „блестящ бъдещ юрист“.
В Кения обявиха тридневен траур за жертвите на кървавата баня
4830
на 04.04.2015


