BG EN

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Скандалите в БСП продължават, Мерджанов скочи остро на Корнелия Нинова

ПИК TV

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Скандалите в БСП продължават, Мерджанов скочи остро на Корнелия Нинова

128947
на 28.10.2017
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Скандалите в БСП продължават, Мерджанов скочи остро на Корнелия Нинова

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Атанас Мерджанов единствен от опозицията се осмели и се изправи срещу Корнелия Нинова. Както стана ясно от речта й по-рано днес, тя предизвика своите опоненти да се изправят и да отговорят какво не харесват в нейната политика и защо искат да я свалят.

препоръчано

След продължителна реч на Таско Ерменков от сцената на конгреса в реплика избухна Атанас Мерджанов. Той заяви, че е тук противно на това което пише в сайта превърнал се пресцентър на БСП „Епицентър” и не си е тръгнал, като заяви че така се проектират фалшивите новини. Той заяви, че един от тези девет души, които Нинова по-рано обвини от сцената и няма да спре да изказва мнението си.

Мерджанов припомни, че ямболската организация, която води е имала най-високия резултат при президентските избори.

„Ако проблема на партията са тези 9 души, то нека го решим. За мен е важно партията да върви напред и да свали ГЕРБ от власт”, заяви Мерджанов видимо ядосан от острите думи на Нинова по-рано днес и писанията, че си е тръгнал. 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юлска неделя: Близнаците да не прекаляват с високите скорости, Ракът да внимава с парите, проблеми за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юлска неделя: Близнаците да не прекаляват с високите скорости, Ракът да внимава с парите, проблеми за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV: ГДБОП и прокуратурата с подробности за задържаните големи количества фентанил: Наркотикът е смъртоносен - 1 кг може да убие над 500 000 души (ОБНОВЕНА) ПИК TV: ГДБОП и прокуратурата с подробности за задържаните големи количества фентанил: Наркотикът е смъртоносен - 1 кг може да убие над 500 000 души (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента