ГОРЕЩО
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ИЗБОРИ И АЛГОРИТМИ: Защото трябва да се спазва Конституцията! Защото всичко останало е от лукавия. Пардон, от мракобесния Z, олицетворение на евразийската автокрация
Защото пуснаха музика: Синдикатите са в ужас, Василев нарича ГЕРБ "идиоти", а Мирчев дължи обяснение за твърдението си, че ще се крадат милиарди от хазната за купуване на гласове
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
Политика
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Правителството одобри 57,1 млн. лева за провеждането на изборите на 11 юли
25061
на 17.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерският съвет одобри средства в размер 57,1 млн. лева за провеждането на изборите на 11 юли, съобщи служебният министър на финансите Асен Василев.
препоръчано
Одобрени са и допълнителни средства в размер на 11.1 млн. лв в случай, че епидемиолигичната обстановка продължи по време на изборите. Ако не продължи, тази сума няма да бъде необходима, заяви министърът.
Василев съобщи, че Министерство на финансите ще обезпечи допълнителните машини за вота след провеждане на обществената поръчка.
След като ЦИК прецени дали видеонаблюдение ще има сега или от следващите редовни избори, Министерството на финансите има готовност да обезпечи и видеонаблюдението, подчерта Василев.
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
306436
преди 55 минути


