ИЗВЪНРЕДНО: Драма на "Герена" - заралии шокираха "сините"...

на 10.08.2019
137474
12

Левски загуби от Берое с 1:3 в мач от 5-ия кръг на шампионата. Срещата се проведе на "Герена" и предложи не малко любопитни моменти. Главен съдия на двубоя бе Николай Йорданов. Към момента "сините" са с 10 точки, а заралии вече с 9. В следващия кръг Левски ще гостува на Витоша, а Берое ще е домакин в спор с Ботев (Пд).

"ДА" между заралии и...

Защитникът на Берое Александър Василев подписа...

на 09.07.2019

В началото на мача част от осветлението на стадиона угасна. Това доведе до около 20-минутно прекъсване на мача. Еуженио пък в 39-ата минута се разписа за гостите (някъде към 17-ата игрова минута). Последва многоминутно продължение на първото полувреме. Във въпросното добавено време дясната странична греда помогна на домакините в една от ситуациите, така до почивката резултатът бе 0:1.

Влезлият като резерва в срещата Мартин Камбуров се разписа за Берое в 54-ата минута - 0:2. В 67-ата минута Камбуров вкара за 3:0 в полза на гостите. Въпросният централен нападател има редица попадения срещу "сините" през годините и продължава тази си серия.

Мазурек в 75-ата минута вкара за крайното 1:3.

Силен двубой за играчите водени от Томаш.

ТИТУЛЯРИТЕ

ЛЕВСКИ: Миятович, Миланов, Д. Иванов, Рейш, Горанов, Райнов, Нашименто, Ст. Иванов, Здр. Димитров, Паулиньо, Робърта

Треньор: Петър Хубчев

БЕРОЕ: Перниш, Василев, Алкан, Бандаловски, Желев, Минчев, Цветков, Бригидо, Охене, Еуженио, Йосипович

Треньор: Александър Томаш

Здрави битки в шампионата, "сините" начело... (резултати, класиране, програма) Здрави битки в шампионата, "сините" начело... (резултати, класиране, програма)
Вече се изиграха 4 кръга от родния шампионат по футбол....
на 06.08.2019
Миланов с огромни отговорности при "сините"... Миланов с огромни отговорности при "сините"...
Живко Миланов е новият титулярен изпълнител на...
на 07.08.2019
(12)
1
2
абе постоянно чета за левски...колосални удари,грандиозни бомби...и сега само руини.
3
Ще се разчуе и него лошо ще се получи...
4
Докато е Хубчев,така ще бъде!
5
За малко рефера пак да ви помогне..!!!
6
Върнете предишния треньор!!! С този темерут ще стигнете дъното до края на сезона
7
0:3 ;0:4 ;1:3/ ТЕЗИ РЕЗУЛТАТИ НАПОМНЯТ ЗА ЕДИН ДРУГ ОТБОР, НА КОГОТО БОЖКОВ БЕШЕ ПРЕЗИДЕНТ И ПРОПИЛЯ ДОСТА КОМФОРТНА РАЗЛИКА ЗА ДА НЕ СТАНЕ ШАМПИОН/ А ЧЕ КОЛЕВ И ХУБЧЕВ НЕ СА ЗА ТОЗИ КЛУБ / ГО ЗНАЕ ВСЯКО ДЕТЕ/ ! ! ! !
8
"Големият" треньор Хубчев, "отлична" селекция, "отличен" стил на игра. Треньорът май да си стяга куфарите за Ловеч и без друго сега започва сезонът на сливите, дините, пъпешите, доматите. А Павелчо да обикаля по-добре магазините и моловете, сега има сезонни намаления на слънчеви очила, джапанки, фланелки, блузки, мъжки аксесоари- ще се прави на интелектуалец. А може и да отидат двамата на почивка в Ларнака, да почерпят нещо от кипърския опит. Добре, че някой от Берое не падна случайно в наказателното поле, съдията веднага щеше да даде дузпа.
9
Поредния съдия,който всячески помага на ФК„Джингиби-Спартак“, за победата, но наследниците на МАФИЯТА са толкова зле, че не могат и удар да отправят към вратата на Берое !!! И защо не изгони онзи посинял от злоба катър Нуно Рейш, дето ритна Зоран в гърба без топка,защо ?
10
Ей, мамка ви! Защо пуснахте тока на стадиона бе, щеше да си остане 0:0?!!! Това стадионче е крайно време да се преименува на "Камбурова ливада" !!!
11
Бат Петьо да не сте объркали хаповете.Освен че бяха като божа кравички повечето бяха и неадекватни.Паулиньо сякаш не е същия ,няма сили да ритне топката и постоянно на земята .Няма мач Мартинчо да не гледа мача отвътре и да не вкарат гол заради него,да не говорим за Илийчо две еднотипни грешки нима не са го учили че чистотата е здраве.Неорентирани защитници а отпред мухи без глави Здравко и Стаси. Беройци печелеха почти всяка първа топка и си я подаваха точно за разлика от отнесените сини. И не ми е ясно защо при положение че оня църния не отигра нито една топка продължаваха да сипят високи топки, не знаеха ли че Гунди и Наско отдавна ги няма в отбора
12
Е,чак пък ШОКИРАЛИ.На умрело куче нож вадят.Това не е шок.Това е урок.Камбуров се изложи.Само два гола.Срам.
За кого бихте гласували за кмет на София?
Общо гласували: 21985

Прибира се мъж от командировка, а в гардероба - друг мъж.