BG EN

Изправят пред съда мъж, ограбил дете пред Софийския университет

Темида

Изправят пред съда мъж, ограбил дете пред Софийския университет

5749
на 30.06.2022
Изправят пред съда мъж, ограбил дете пред Софийския университет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 20-годишен младеж за извършен грабеж над малолетно дете.

препоръчано

На 11.06.2022 г. около 19,45 часа пред стълбите на централния вход на СУ “Св. Климент Охридски“ в гр. София, обвиняемият Н.В. е отнел сумата от около 35 лева от владението на 13-годишно момче, като е използвал заплаха за това.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 198, ал. 1 от НК, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода” от 3 до 10 години.

Н.В. не е осъждан, но срещу него има образувано досъдебно производство за извършен друг грабеж. Предвид това и възможността да извърши друго престъпление, прокурор е постановил задържането му за срок до 72 часа.

свързани новини

Предстои да бъде внесено искане в съда за разглеждане на дело за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо обвиняемия.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК