ГОРЕЩО
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Радев вече е обикновен гражданин, но кортежът и охраната му са по-внушителни от тези на Путин (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В деня на встъпване на Доналд Тръмп в длъжност у нас беше основано „Българско Тръмп общество”, съобщава Нова телевизия. Негови членове са хора, който симпатизират на 45-ия американски президент и смятат, че той има добра концепция за управление.
препоръчано
„Смятам, че Тръмп ще бъде голям световен лидер и ще реши позитивно въпроса за новия световен ред. Ще бъде трудно, но Америка има всички шансове да направи голям скок напред”, коментира бизнесменът Александър Томов.
Връчиха на Тръмп кодовете за управление на ядрените оръжия на САЩ
13966
на 20.01.2017
Тихомир Каменов: Познавам Тръмп от 20 години. Ще бъде много успешен президент
96257
на 20.01.2017
ОФИЦИАЛНО! Доналд Тръмп се закле като президент на САЩ (СНИМКИ/НА ЖИВО)
17011
на 20.01.2017


