ГОРЕЩО
Travellove.bg – пролетно пътешествие в света на вдъхновяващото (СНИМКИ)
ПИК TV! Халил Летифов закопа кабинета "Гюров": На власт е Петроханско правителство, което не се интересува от интересите на гражданите (АНКЕТА)
Николай Нанков на старта на кампанията: Целта ни е в 4-годишен мандат да изравним жизнения стандарт на българските граждани със средните за ЕС (СНИМКИ)
ПИК TV! Борисов за Андрей Гюров: Ще е премиер само още един месец, а е тръгнал да решава международни въпроси... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Зърнопроизводителят Илия Проданов с остра критика към фейсбук министъра Христанов: Всеки може да бъде сменен в министерството, без даже да разбере (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Интензивни сражения се водят в източното предградие на град Дебалцово, село Чернухино, бунтовниците се опитват да го превземат, съобщават пред РИА Новости от щаба на бригада „Призрак“ на самопровъзгласилата се Луганска народна република.
препоръчано
„През деня в Чернухино влязоха части на бунтовниците едновременно от две страни – от юг, откъм Никишино, и от изток, откъм град Перевалск. Сега в селището се водят тежки сражения, използват се огнестрелни оръжия, гранатомети и артилерия. Морното население се скрие в мазетата“, се казва в съобщението, информира "Фокус".
САЩ спира износа на оръжия заради войната в Иран
4305
преди 46 минути
Почина украинският патрирах Филарет
5516
преди 1 часа


