ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две деца бяха блъcнати от автомобил в русенския квартал "Чародейка". Инцидентът е станал на булевард "Васил Левски" малко преди 12 часа.
препоръчано
Леката кола се е движила по оживения път, когато внезапно на пътното платно изкачат две момичета и едно момче. Колата нямала възможност да спре и ударила две от децата.
На мястото на инцидента почти веднага пристигнали близо 40 близки и приятели на пострадалите деца и само бързата намеса на полицията е предодвратила саморазправа с водача.
свързани новини
Още две деца с коклюш откриха здравните власти в Търновско
11984
на 28.05.2024
КРАЙ БУРГАС: Две деца са с наранявания след инцидент в морето
10909
на 05.06.2023
Според очевидци шофьорът е карал със съобразена скорост. Пробата му за алкохол е отрицателна, предава БНТ. Момчето е с травма на подбедрицата.
Кола помете тийнейджър на пешеходна пътека
3802
преди 31 минути
Автобус аварира на ключово кръстовище в София
7571
преди 2 часа
Фризьорски салон пламна в Перник, не издържа на напрежението
10206
преди 6 часа
Тийнейджърка се разби зрелищно в катастрофа да Кърджали
12105
преди 6 часа


