ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млада жена и бебе са ранени след инцидент в Благоевградско. Това съобщиха от ОД на МВР-Благоевград.
препоръчано
На 12.01.2021 г. около 11:50 часа на ПП1 Е-79 на изхода от гр. Благоевград в посока гр. Дупница, лек автомобил „Рено Клио“, управляван от 29-годишна жена от гр. Кресна, при наличие на две ленти за движение в едната посока, поради отвличане на вниманието на водача се блъска в еластична ограда, след което се завърта и се удря в метален стълб в ляво от пътното платно.
свързани новини
С болки в рамото, охлузна и порезна рана на ръката е пострадала водачката на автомобила, а с охлузвания в областта на главата и дясното ухо е пострадало момченце на около 10 месеца, пътуващо в него.
Кола помете тийнейджър на пешеходна пътека
9994
преди 3 часа
Автобус аварира на ключово кръстовище в София
8348
преди 5 часа
Фризьорски салон пламна в Перник, не издържа на напрежението
10726
преди 8 часа
Тийнейджърка се разби зрелищно в катастрофа да Кърджали
12687
преди 9 часа


