BG EN

Ирак връчи протестна нота на Турция заради присъствието на военни край Мосул

Близък изток

Ирак връчи протестна нота на Турция заради присъствието на военни край Мосул

10715
на 13.10.2016
Ирак връчи протестна нота на Турция заради присъствието на военни край Мосул
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Посланикът на Турция в Багдад Фарук Каймакчъ е бил извикан в иракското външно министерство, където му е била връчена протестна нота, предаде APA, цитирана от "Фокус".
Прес-секретарят на иракското външно министерство Ахмет Джамал съобщи, че във връзка с присъствието на турски военнослужещи във военния лагер „Башика“ в близост до Мосул на посланика на Турция е била връчена протестна нота.
Миналата седмица иракският посланик в Анкара Али Акбар Ибрахим ал Алеви бе извикан в турското външно министерство. На него му бе връчена протестна нота от турското правителство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК