ГОРЕЩО
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
Опасна катастрофа между два трамвая в София (ВИДЕО)
"Прогресивна България" номинира бивш служебен министър за подуправител на НЗОК
ПОТРЕС! 19-годишна шофьорка шокира полицаите - вижте как дрифти из София (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главнокомандващият на елитните части "Ал кудс" в състава на иранската революционна гвардия Есмаил Гаани обяви, че отмъщението е започнало и САЩ ще заплатят скъпо за убийството на Касем Солеймани преди две години, съобщава RT.
препоръчано
Ще подготвим терена за жестоко отмъщение срещу САЩ отвътре в домовете им, тъй като няма нужда да присъстваме като надзиратели навсякъде, заяви Гаани на церемония в памет на Солеймани в град Машад, в североизточната част на Иран.
Навсякъде, където е нужно, ще мъстим на американците с помощта на хора, които са до тях и в собствените им домове, без да е необходимо нашето приъствие, закани се иранският главнокомандващ, предава БГНЕС.
свързани новини
Иран: Отбихме атака на САЩ
12278
на 03.11.2021
САЩ блокират сайтове, свързани с Иран
9391
на 23.06.2021
Тръмп с нова критика към Израел заради Ливан
7257
преди 4 часа
Иран може да получи достъп до 300 милиарда долара за инвестиции
9031
преди 16 часа
КОРАБОСОБСТВЕНИЦИТЕ: Палим двигателите, но чакаме чист Ормузки проток
5384
преди 21 часа
"Хамас" приветства споразумението между Иран и САЩ
6940
преди 22 часа


