BG EN

"Ислямска държава“ е поела отговорност за нападението срещу полицейски участък в Ирак

Близък изток

"Ислямска държава“ е поела отговорност за нападението срещу полицейски участък в Ирак

21833
на 03.01.2017
Ислямска държава“ е поела отговорност за нападението срещу полицейски участък в Ирак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терористичната групировка „Ислямска държава“ е поела отговорност за нападението срещу полицейски участък в иракския град Самара, предава РИА Новости, позовавайки се на телевизионния канал Sky News Arabia, пише "Фокус". 
Екстремистите са направили изявлението в акаунтите си в социалните мрежи. 
В понеделник вечерта група бойци нападнаха полицейски участък в град Самара, като има поне седем загинали. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК