ГОРЕЩО
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
40 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата с последни подробности за случая "Баба Алино": Олег Невзоров е разпитан пред съдия, няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения
Олег Невзоров отрича за ПОЛИТИЧЕСКИ ЧАДЪР: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
И в Пловдив лекарите призоваха хората да спазват противоепидемичните мерки.
препоръчано
Медици от УМБАЛ "Св. Георги" и болницата "Каспела" излязоха пред лечебните заведения с включени светлини на телефоните си в знак на подкрепа към всички на първа линия в борбата с COVID-19 и с молба към хората да спазват мерките.
Както е известно, апел за спазване на противоепидемичните мерки отправиха и дежурните лекари от столичната Спешна помощ тази вечер. Те излязоха пред централния вход на сградата, в която се помещава центъра, със запалени светлини на телефоните.
По този начин се присъединиха към призивите на колегите си от най-големите столични болници.
свързани новини
ТРАГЕДИЯ: COVID-19 погуби ръководен кадър на БНТ- Пловдив
46236
на 26.10.2020
Още три деца с морбили са настанени в болница на Плевен
5695
преди 20 часа
Кърлежи тормозят варненци, регистрираха и случай на Ку-треска
7895
преди 21 часа


