ГОРЕЩО
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Добрев официално напусна политиката (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ВОЙНА В ДСБ: Битката за лидерския пост става все по-ожесточена
КРЪВ НА ПЪТЯ! Зверска катастрофа нощес край Сопот, има загинал
След 7:1 идва истинската битка: Германия чака Кот д‘Ивоар в Торонто
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Технологията на голлинията ще бъде въведена и в първенството на Франция от новия сезон. Така и Лига 1 ще използва камери, които трябва да помагат дали топката е преминала голлинията или не.
препоръчано
Представител на Френската лига оповести, че технологията ще бъде сходна с тази, която се ползва във Висшата лига на Англия. През следващия сезон и в Италия и Германия ще има такава технология.
Засега иновацията ще бъде използвана единствено в най-горното ниво на френския футбол - Лига 1, като за в бъдеще ще се преценява дали подобни камери трябва да се въведат и в по-ниските лиги, както и за мачовете за купите./БТА
свързани новини
ЦСКА започва с контролите срещу словенци
3971
преди 3 часа
СТИГНА ЛИ ДЪНОТО? Васил Божков хленчи, че му свършили милиони
72877
преди 7 часа
След 7:1 идва истинската битка: Германия чака Кот д‘Ивоар в Торонто
11108
преди 8 часа
Половин милион евро струва новият нападател на ЦСКА
9256
преди 21 часа


