ГОРЕЩО
Александър Йорданов ГНЕВЕН: Протестите върнаха държава назад - много от участниците са наследници на деветосептемврийците от 1944 година
Български депутат направи нещо немислимо: Плачеше ми се като на дете... (ВИДЕО)
СЪТРЕСЕНИЯТА ПРОДЪЛЖАВАТ! И братът на Ани Цолова си тръгва от бТВ - става електротехник
От ските в казиното: най-добрите игрални зали в зимни курорти
Прокуратурата с официален протест срещу пускането на бившия директор на 138-о, поставил камери във WC-то
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Острието на БСП Мая Манолова се обсъжда за шеф на парламента, научи ПИК. Преди дни изтече информация, че социалистите ще предложат заместник-председателя на соцпартията Янаки Стоилов, както писахме първи преди дни.
препоръчано
Кой обаче ще бъде предложен от левицата ще стане ясно днес. БСП свиква задение кого да номинира за поста.
Ако Янаки Стоилов бъде номиниран, Мая Маналова ще бъде заместник-председател на парламента. Другите замове ще бъдат Явор Нотев от "Атака" и Христо Бисеров от ДПС.


