ГОРЕЩО
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Йосиф Сърчаджиев пак е в болница. Легендарният артист и постановчик бил хоспитализиран в началото на седмицата заради замайване.
препоръчано
"Почувствах се зле и веднага ме взеха под медицински надзор. Докторите ще ме наблюдават една седмица и ако всичко е наред, ще ме изпишат. Хубавото е, че тестът ми за Ковид-19 е отрицателен", сподели Йоско пред столичен таблоид.
Преди години той преживя тежък инсулт, но успя да се пребори за живота си.
След излекуването си екранният Караибрахим от "Време разделно" се принуди да ограничи актьорските си изяви и се фокусира основно върху режисурата.
Наум Шопов издава втора книга
11965
преди 20 часа
КАЗА "ДА"! Хали Бери се сгоди на 59
20653
преди 22 часа
Трикратен шампион с Левски иска да инвестира в роден клуб
16432
на 06.02.2026


