ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Анонимното писмо, че Стефан Данаилов е подредил конкурса за директор на Сатиричния театър така, че Здравко Митков да спечели, е истина. Няма смисъл аз или някой друг да кандидатствам", хвърли обвинение Калин Сърменов току-що в предаването н"На светло с Люба Кулизич". Според него, месец и половина пред конкурса се знаело кой ще спечели. Няма го професионализмът вече", ката току-що актьорът Калин Сърменов. Той изгуби надпреварата за шеф на театъра в конкуренцията на известния ни режисьор Здравко Митков.
"Затова младите хора искат да избягат от страната и казват, че нямат бъдеще. Аз успях да увелича публиката на Сатирата", оправда се Сърменов.
Вижди Рашидов се включи по телефона, за да защити Сърменов. "Назначих го, защото ми е симпатичен. Не ми е оказвал натиск Бойко Борисов", каза той. Вежди Рашидов се закле, че не е уволнил четирима души, приближени на Стефан Данаилов, в министерството.


