BG EN

Калфин: Всичко е възможно на този етап от преговорите за шеф на ЕП

Политика

Калфин: Всичко е възможно на този етап от преговорите за шеф на ЕП

7345
на 02.07.2019
Калфин: Всичко е възможно на този етап от преговорите за шеф на ЕП
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Всеки един от тези постове, които се обсъждат в момента имат своята голяма тежест и голямо влияние в ЕС. Ако Българин попадне на един от тези посове, има огромни шанс да остави името си на един успешен представител, който и да е той. Това коментира Ивайло Клафин пред Нова телевизия.

препоръчано

По думите му Сергей Станишев има сериозни противоречия със сегашното ръководство на БСП, но това няма нищо общо с неговата европейска позиция.

"Всичко е възможно на този етап", каза Калфин.

По думите му на този етап от преговорите се говори само за принципни въпроси, свързани само с това от кое политическо семейство да е председателят на ЕП.

Което име и да се появи, не е заради програмата на човека, а за да се запълнят кутийките. Това е много сериозен упрек, каза Калфин.

Очаква се до тази вечер да е ясно решението на лидерите. Кандидатурите трябва да бъдат подадени в европейския парламент, който в сряда ще гласува председателя си. Една от версиите за вероятното председателство на Сергей Станишев на европейския парламент е, че той би разделил мандата от 5 на 2,5 години с Мамфред Вебер, който беше е водещият кандидат на ЕНП.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК