ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десет души загинаха и 16 са ранени в Централен Китай днес, когато камион, изгубил контрол, се вряза в хората на оживен пазар, съобщиха китайски медии, цитирани от ДПА.
Шофьорът на превозното средство е арестуван след инцидента в Хуаншъ, провинция Хунан. Води се разследване, според Чайна нюз сървис.
Очевидно шофьорът е изгубил контрол над превозното средство по стръмен път близо до пазара.
Хонконгското издание "Саут Чайна морнинг пост" цитира полицай, според когото спирачките на превозното средство може да са отказали.
препоръчано
13 убити и 15 ранени, след като камион се вряза в сватбена процесия в Индия
7117
на 19.02.2019
Над 20 загинали, след като камион се вряза в хора на пазар в Нигерия
7776
на 13.01.2019
Камион се вряза в протестиращи край Благоевград, има ранени
25050
на 11.11.2018
Камион се вряза в супермаркет в Русия
4998
на 07.11.2018


