ГОРЕЩО
Борисов с ВАЖНА РАВНОСМЕТКА за пенсиите на българите
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Денков се прави на "мъжкар“ - нахвърли се върху Мирчев и Божанов заради номада Божанков
ЦИК е в ступор - кабинетът забърка НОВ СКАНДАЛ с изборите
САМО В ПИК: Докато отломките на ПП берат срам след рехавия старт на кампанията, други грижи сполетяха Лена (СНИМКИ)
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съвместна мисия на Канада и Украйна планира да извърши полет за наблюдение над територията на Русия по силата на Договора за открито небе, каза пред репортери, ръководителят на Националния център за намаляване на ядрената заплаха Сергей Рижков, предаде вестник РБК.
препоръчано
„В периода от 26 до 30 октомври, като част от международния Договор за отрито небе, ще се проведе съвместна мисия на Канада и Украйна, която планира да извърши наблюдателен полет над територията на Русия с канадски самолет за наблюдение C-130J“, каза Рижков.
свързани новини
Кораб с 27 души на борда потъна край бреговете на Канада
7103
на 26.10.2015
Според него маршрутът на полета вече е договорен, а руски специалисти на борда на самолета ще следят за стриктното спазване на съгласуваните параметри.
ПРИКЛЕЩЕН ПРЕД ТЕМИДА! Варненският кмет Благомир Коцев отново влезе в съда
52966
преди 1 часа
Служителите на Пътна помощ излизат на протест
13795
преди 2 часа


