BG EN

Кариерата на Анисе в Разград е на финалната права - ето къде ще продължи

Футбол

Кариерата на Анисе в Разград е на финалната права - ето къде ще продължи

6495
на 08.07.2021
Кариерата на Анисе в Разград е на финалната права - ето къде ще продължи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Един от кючовите играчи на Лудогорец през последните години - Анисе Абел, преговаря с Апоел (Беер Шева), съобщават медиите в Израел.

препоръчано

Евреите са съперник на Арда (Кърджали) в първия кръг на Лигата на конференциите.

Анисе е в Полша за финални преговори с бъдещия си клуб, който се подготвя за участието си в евротурнирите, предава "Мач Телеграф".

Футболистът от Мадагаскар има договор за още една година с "орлите".

Анисе записа 228 мача за Лудогорец, в които вкара 16 гола. Той спечели 7 титли с разградчани.

Вчера Апоел (Беер Шева) игра контрола с отбора на Лукас Подолски - Гурник (Забже). Израелците победиха с 3:0.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов: Агенцията за закрила на детето да се самосезира за министър Дечев, поставил под риск 9-годишната си дъщеря (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов: Агенцията за закрила на детето да се самосезира за министър Дечев, поставил под риск 9-годишната си дъщеря (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК