BG EN

Карнер получи почивка, Гаджев няма да е готов за Пирин

Футбол

Карнер получи почивка, Гаджев няма да е готов за Пирин

6990
на 12.11.2015
Карнер получи почивка, Гаджев няма да е готов за Пирин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френският офанзивен футболист на "Левски" Линел Китамбала тренира самостоятелно във фитнеса на стадион „Георги Аспарухов“. Най-вероятно причината е травма, която му пречи да работи с топка. Китамбала се появи в края на тренировката, но просто, за да поговори с кондиционния треньор Ясен Екимов.

препоръчано

От заниманието отсъства Максимилиан Карнер. Защитникът е получил по-дълга почивка от треньорското ръководство на Левски. Той е в Австрия, но утре трябва да се прибере в София.

Междувременно Владимир Гаджев стартира бегови натоварвания. Халфът продължава да се възстановява, но

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Любомир Дацов пред Соня Колтуклиева с ГОРЕЩ КОМЕНТАР за бюджета: 2026-а и 2027-ма са върхови години, но след това...(ВИДЕО) ПИК TV: Любомир Дацов пред Соня Колтуклиева с ГОРЕЩ КОМЕНТАР за бюджета: 2026-а и 2027-ма са върхови години, но след това...(ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК