ГОРЕЩО
Във Великобритания е страшно - нови два брутални случая с мигранти взривяват страната
БРУТАЛНО НАХАЛСТВО! Детегледачка отмъкна над 20 000 евро от българско семейство - заснеха я как краде, пъха си парите в сутиена и после се кръсти (ВИДЕО/СНИМКИ)
ДПС на протестно бдение срещу решението на правителството за закриване на Комисията по досиетата без обществено допитване (СНИМКИ)
Бивш шеф на КАТ с отворено писмо до Радев срещу войната по пътищата: Седем премиери преди вас отказаха да чуят ТОВА...
Явор Гечев: Онези, които докараха държавата дотук, ни държат сметка за разходите в бюджета - разбирам от калинки, но нямам вълшебна пръчка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Постоянният представител на Украйна при ООН Юрий Сергеев потвърди на заседание на Съвета за сигурност, че Украйна се задължава да децентрализира властта в Донбас, съобщава РИА Новости.
„По отношение на източните региони, но и не само, ще има децентрализация“, заяви Сергеев. Според анализатори това може да успокои отношенията между Русия и Украйна, ако стане факт.
препоръчано


