BG EN

Китайският зам.-външен министър ще участва на срещата във Виена по Сирия

СВЕТЪТ ДНЕС

Китайският зам.-външен министър ще участва на срещата във Виена по Сирия

2092
на 13.11.2015
Китайският зам.-външен министър ще участва на срещата във Виена по Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заместник-външният министър на Китай Ли Баодун ще представя страната си на разширената министерска среща по сирийската проблематика, която ще се проведе на 14 ноември във Виена, предаде ТАСС.

препоръчано

„Китай ще отдели голямо внимание на тази среща“, отбеляза на редовен брифинг говорителят на министерството на външните работи на страната Хун Лей.
Той изрази надежда за това „страните да достигнат до консенсус за скорошното политическо урегулиране на сирийската криза“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК