BG EN

Китайски „студент” си купи замък във Канада

СВЕТЪТ ДНЕС

Китайски „студент” си купи замък във Канада

5015
на 16.05.2016
Китайски „студент” си купи замък във Канада
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Китаец е станал собственик на "Пойнт Грей Меншън" – 16-тият по стойност недвижим имот в канадския град Ванкувър. За огромното имение са платени 31,1 милиона долара, а купувачът Тян Юйчджоу е вписал в документите, че е „студент”, съобщава в. „Глоубъл таймс”.

препоръчано

Сделката предизвика раздвижване в социалните мрежи и спекулации откъде този студент разполага с подобни средства и дали всъщност не става дума за „мръсни пари”. Общата площ на имението е 1,35 хиляди кв. метра. В Point Grey Mansion има пет спални и осем бани. Все пак, китайски потребител в социалните мрежи припомня, че стойността на 1 км. метър в луксозното имение е 3,523 хиляди долара, докато в Пекин и Шанхай цените са доста по-високи.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК