ГОРЕЩО
Станислав Анастасов: Демерджиев сътвори безумни гафове. В САЩ знаят, че е ровил в данните на 36 държави, нарушил е международни договори
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кола блъсна и причини смъртта на мъж в пловдивското село Поповица. Инцидентът станал малко след 11 часа днес.
препоръчано
На място след подаден сигнал пристигнали полиция и линейка. Медиците само констатирали смъртта на пешеходеца. И в момента служителите на реда правят оглед и установяват причината за трагедията, пише "Марица“.
Гробарят бил днес на работа. Трябвало да подготви гроб за предстоящо погребение. Около 11 часа отишъл да си вземе обяд до близко заведение. След като взел, тръгнал да се връща.
Докато пресичал главния път в селото, обаче, бил блъснат от кола, която пътувала в посока Първомай. В резултат на удара починал. Загиналият мъж е от село Ягодово.
Трима пострадаха при челен сблъсък между две коли на пътя Омуртаг-Търговище
11097
преди 11 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Осем души пострадаха в меле на АМ "Струма"
37837
преди 12 часа
Евакуираха пасажерите от заседналия на Дунав кораб (ВИДЕО)
22201
преди 13 часа


