ГОРЕЩО
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ГОРЕЩО В ПИК! Знаковото участие на България на Съвета за мир - след призива на Делян Пеевски
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски: За България е чест и привилегия да бъде в Съвета за мир на президента на САЩ Доналд Тръмп
Желязков подписа с Тръмп, България сред основателите на Съвета за мира
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА ще организира коледно тържество за играчите, треньорите и всички служители веднага след 1/4-финала за Купата срещу Лудогорец на 14 декември. По всяка вероятност клубното парти ще е ден след сблъсъка с разградчни.
Очаква се финансовият благодетел на "армейците" - Гриша Ганчев, да събере всички в ЦСКА и даде празнична вечеря по случай края на годината. Проявата ще е непосредствено след двубоя с Лудогорец, тъй като чужденците ще бързат да се прибират към родните си места.
Преди година ЦСКА организира и събитието "Червената Коледа",в което на "Армията" пяха популярни изпълнители като Криско и Прея. Не е изключено и сега да има подобно мероприятие, пише "Топспорт".
препоръчано
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Ценна победа за ЦСКА (ОБНОВЕНА)
29196
на 30.11.2017


