Футболът се тресе! Двоен капан срещу ЦСКА!?

26627
на 27.11.2017

"ЦСКА победи Локо Пловдив с 1:0 на "Лаута" , след като се измъкна от двоен капан. Голът реализира Десподов от фаул в 35-ата минута. Малко след това обаче настъпи масово сбиване между фенове на двата отбора след провокация срещу тези на гостите и се стигна до изключително грозни сцени на пистата пред централната трибуна.

Това бе единият капан, от който ЦСКА се измъкна, тъй като мачът можеше да бъде прекратен. Другата завера срещу армейците пък дойде от съдиите, но това вече не е новина, а съвсем очевидна тенденция. Реферът Ангел Ангелов не сачете не зачете напълно редовен гол на червените в началото на второто полувреме", пише "Тема Спорт" за мача между Локомотив и ЦСКА на "Лаута". Напрежението в родния футбол расте.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 9 май - главоломен успех връхлита Девите, денят за Скорпионите неочаквано труден САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 9 май - главоломен успех връхлита Девите, денят за Скорпионите неочаквано труден
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)