ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с последни подробности какво точно се случва с делото срещу Благомир Коцев: Внушенията на политици от ПП и ДБ не отговарят на истината (ВИДЕО)
ПИК TV! Експертът Богдан Милчев с горещ коментар как да се сложи край на убийствата по пътищата: Министър Демерджиев е много вреден с това, което прави в момента. Иска да е мъжкар, но не може (ВИДЕО)
ПИК TV! Бившият министър Даниела Везиева: Имаме бюджет на предпазливия реализъм. Защото ще се изпълнява 5 месеца (ВИДЕО)
ТЕЖКИЯТ ИНЦИДЕНТ В АХЕЛОЙ: Две версии за мелето с надуваем банан в морето
След извънредното кацане в Бургас: Самолетът, ескортиран от български изтребител, пристигна в Тел Авив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Върховният комисар на ООН по правата на човека Зейд Раад ал Хусейн призова към решителни действия за уреждане на ситуацията около сирийския град Алепо и предложи „ограничаване на използването на правото на вето в Съвета за сигурност”, се казва в негово заявление.
препоръчано
„Твърдо съм убеден, че е дошло времето за силно лидерство и смели действия, а Съветът за сигурност на ООН трябва без по-нататъшно забавяне да приеме критерии за възпиране на страни членки от използване на правото на вето, ако са налице сериозни опасения, че може да са извършени военни престъпления, престъпления против човечеството или геноцид”, посочва Ал Хусейн.
свързани новини
Правителството одобри позицията на България за конференция на ООН
5152
на 04.10.2016
Шок в мрежата! Кристалина изправи на нокти ООН с лошия си английски
151225
на 04.10.2016
Убиха миротворец от ООН
5782
на 04.10.2016
Дипломат проговори за представянето на Кристалина Георгиева пред ООН
53162
на 04.10.2016


