ГОРЕЩО
БОМБА В ПИК! Педофилите превземат държавата. Денков пробва да реди служебен кабинет през Гюров, за да замете следите по случая "Петрохан"
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Калушев получил разрешително за оръжие „експресно“ след обаждане от София. Вижте бойния арсенал на „природозащитниците“ – автомати и пушки-помпи (СНИМКИ)
РАЗКРИТИЕ В ПИК! Майката на Николай го оставила на грижите на Калушев още от 11-годишен
ГОРЕЩА ТЕМА! Проф. Киров разкри какво се крие зад опасното условие, което Андрей Гюров постави на Йотова
АНАЛИЗАТОРИ: Сарафов постъпи така, както трябва да се постъпи. Всичко, което каза, е на път да се потвърди
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сливенски криминалисти работят по два случая на кражба от апартамент и фирма в град Сливен. За времето от 18,40 часа на 8 май до 20,10 часа 9 май крадец е проникнал в жилището на 59-годишен мъж в сливенския квартал “Сини камъни” и е извършил кражба на чифт златни обеци и два лаптопа, неустановена марка. Щетата е за около 1300 лева.
препоръчано
В 7,05 часа на 9 май в Районното управление на МВР - Сливен е получено съобщение за извършена кражба от магазин за компютри и мобилни телефони на бул.”Цар Освободител”. Откраднати са настолен компютър и лаптоп. Щетата е на стойност 730 лева, предаде "Дарик"
По случаите са образувани досъдебни производства.
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
39418
преди 4 часа
ШОКИРАЩИ ТЕКСТОВЕ И СНИМКИ открити в телефона на "лама" Калушев
156557
преди 5 часа


