BG EN

"Комсомольская правда": България подкрепя реформите в ООН

ЕС

"Комсомольская правда": България подкрепя реформите в ООН

10402
на 20.09.2017
Комсомольская правда: България подкрепя реформите в ООН
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вицепремиерът и външен министър на България Екатерина Захариева участва в Ню Йорк на среща, посветена на реформите в ООН, организирана и проведена под председателството на президента на САЩ Доналд Тръмп, пише Комсомольская правда, цитиран от Фокус.

препоръчано

„Вече много години се говори за реформи в ООН, но най-накрая достигнахме поне до административната част. Повече от 120 страни подписаха декларация в подкрепа на реформите“, заяви Захариева, подкрепяйки призива на Тръмп и на генералния секретар Антонио Гутереш за съкращаването на бюрокрацията и повишаването на ефективността. 

„От 2000 г. насам бюджетът на организацията бе увеличен двойно“, подчерта министърът. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК