ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мениджърът на Челси Антонио Конте лично се е заел със задачата да убеди халфа Сеск Фабрегас да остане на “Стамфорд Бридж”. Испанецът не е доволен от статута си на резерва и това е причината да иска да напусне, предава Спортал. Той записа само 18 мача като титуляр през миналия сезон в Премиър лийг, което според него е крайно недостатъчно.
Конте обаче не иска да загуби толкова качествен футболист и е имал разговор 30-годишния халф. Наставникът е уверил Фабрегас, че през новия сезон ще има повече шансове за изява. Челси вече се раздели с един полузащитник в лицето на Натаниел Чалоба, който премина в Уотфорд, а все по-усилнено се говори, че и Неманя Матич ще си тръгне това лято.
препоръчано
свързани новини
Сеск Фабрегас: Колкото по-рано статем шампиони, толкова по-добре
12889
на 09.05.2017
Фабрегас с "НЕ" на колосална оферта
16081
на 13.12.2016
Има ли скандал между Фабрегас и Конте? Ето какво разкри Сеск
24087
на 29.08.2016


