ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Оставката на министъра на околната среда и водите е най-малкото, което може да се очаква в момента, истинската отговорност носи министър-председателят Бойко Борисов", каза на пресконференция заместник-председателят на ПГ на "БСП лява България" Корнелия Нинова относно наводненията от последните дни, пише БТА.
препоръчано
Тя отбеляза, че обективните отговорности на премиера не са днес да призовава жителите да се евакуират, а да дава отговори защо нищо не е свършено, въпреки че през октомври са го предупредили за наличието на опасни и с неизвестен собственик язовири.
ХИМЕРА! Валерия Велева ПОТОПИ мечтите на трубадурите от Ларгото за изборен фурор
253448
преди 2 часа
ГЕРБ прати Мирчев на куково лято
219316
преди 3 часа


