Краев и Мидтиланд с поражение в ШЛ

5547
на 04.11.2020

Аякс спечели с 2:1 гостуването си на Мидтиланд в мач от Група D на Шампионската лига. Българският национал Божидар Краев се появи в игра в 75-ата минута, но не успя да помогне на тима си да се добере до равенството.

Гостите стартираха отлично и откриха резултата още в първата минута. Душан Тадич получи в наказателното поле, след което продължи към Антони Сантос, който овладя и с удар по земята реализира.

В 13-ата минута нидерландският гранд удвои преднината си. Аякс получи правото да изпълни непряк свободен удар в наказателното поле, след който Душан Тадич се разписа, въпреки струпалите се на голлинията играчи на Мидтиланд.

Домакините не се стъписаха и в 18-ата минута стигнаха до попадение. Йенс Каюсте подаде към Андерс Дрейер. Крилото напредна и с удар от границата на наказателното поле реализира в горния ляв ъгъл.

Божидар Краев се появи на терена в 75-ата минута, но до края на двубоя не бяха отбелязани повече попадения, информира "Гонг".

4 зодии, които не обичат да привличат внимание към себе си 4 зодии, които не обичат да привличат внимание към себе си
ПЪРВО В ПИК TV: Борисов във Велинград: Милиони дълг завари кметът. Жена от тълпата: Вярваме ви! Корнелия да си ходи на Крушовица (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Борисов във Велинград: Милиони дълг завари кметът. Жена от тълпата: Вярваме ви! Корнелия да си ходи на Крушовица (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)