BG EN

Красотата ще спаси света: Бивша Мис Свят стана кмет на Гибралтар

СВЕТЪТ ДНЕС

Красотата ще спаси света: Бивша Мис Свят стана кмет на Гибралтар

12090
на 05.04.2017
Красотата ще спаси света: Бивша Мис Свят стана кмет на Гибралтар
Автор:   ПИК

Кайян Лопес е на 30 години, британка и вече е обявена за „най-красивият градоначалник на света”

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

30-годишната британка Кайян Лопес, носителка на титлата Мис Свят 2009 е новият кмет на Гибралтар, съобщи „Дейли Телеграф”. Така тя става най-младият градоначалник на Скалата, британско владение и оспорвано от Испания от векове.

препоръчано

Британски медии вече определиха Лопес като „Най-красив кмет в света” и със сигурност имат право. Самата тя е убедена, че Гибралтар е и трябва да си остане британско владение, независимо от Брекзит. Остава да видим как ще се справи с трудната си задача.

 Превод:ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК