ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Кунева: Антикорупционният закон ще бъде перфектен, няма да има нито една дупка
12879
на 22.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Антикорупционният закон ще бъде перфектен. Той няма да има нито една дупка. И ще бъде прилаган с цялата си строгост. Но един закон не го прави писаното в него, а хората", каза в предаването на БНТ "Панорама" вицепремиерът Меглена Кунева.
препоръчано
Реформаторският блок е единен, увери Кунева във връзка със скандала с издигането на Соломон Паси за кандидат за кмет на София.
"Движение "България на гражданите" предложи Паси. Останалите партии в Реформаторския блок също ще могат да издигнат свои хора. Кой може да се похвали с такава ярка кандидатура като тази на Солоном Паси", каза Кунева.


