ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПАК ЩЕ ВАЛИ! Слънчево сутринта, дъжд разхлажда жегата следобед (КАРТА)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Манчестър Сити стартира новия сезон във Висшата лига с победа над Съндърланд като домакин с 2:1. Двубоят бе дебютен за Хосеп Гуардиола в шампионата начело на Сити.
препоръчано
Домакините от Манчестър поведоха от дузпа в 4-ата минута чрез Серхио Агуеро, а в 71-ата Съндърланд изравни с гол на Джърмейн Дефо.
Сити стигна до успеха в 87-ата минута, когато футболистът на гостите Пади МакНеър си вкара автогол.
Резултати от 1-ия кръг във Висшата лига:
Бърнли – Суонзи 0:1
Кристъл Палас – Уест Бромич 0:1
Мидълзбро – Стоук Сити 1:1
Саутхемптън – Уотфорд 1:1
Евертън – Тотнъм 1:1
Хъл Сити – Лестър 2:1
свързани новини
Шоу! Стриптизьорка става рефер в английската Висша лига
20278
на 11.05.2016
Уейн Рууни ще продължи да играе за Англия до Мондиал 2018
12619
на 01.08.2016
Секс скандал в Англия! Национал прави тройка, полицията го спасява
20787
на 25.07.2016
ОФИЦИАЛНО: Англия има нов мениджър!
21920
на 22.07.2016


